O firmie

Firma PROBUDOWA powstała w 2007r. Początkowo działalność firmy opierała się w głównej mierze na projektowaniu oraz uzgadnianiu dokumentacji projektowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o realizację inwestycji budowlanych z zakresu miedzy innymi: mostów, konstrukcji budowlanych, konstrukcji hydrotechnicznych oraz budowli drogowych.

Prowadzimy również nadzory nad realizacją inwestycji budowlanych, a ponieważ współpracujemy z rzeczoznawcami zajmujemy się także ekspertyzami technicznymi budowli oraz projektów.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 577 517 003

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Istniejemy od 2007 roku, dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży projektowej i budowlanej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Prowadzimy realizacje inwestycji budowlanych z zakresu miedzy innymi: mostów, konstrukcji budowlanych, konstrukcji hydrotechnicznych oraz budowli drogowych.

Oferujemy nadzory nad realizacją inwestycji budowlanych, a we współpracy z rzeczoznawcami zajmujemy się także ekspertyzami technicznymi budowli oraz projektów.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.